

Het is volle maan! Dolfje gaat naar buiten. Maar wie fluistert in het donker? Dolfjes dolle vollemaannacht is een vrolijk prentenboek over Dolfje Weerwolfje voor 4+, geschreven door Paul van Loon.
Samenvatting
Ga op een spannend weerwolfavontuur met Dolfje Weerwolfje in Dolfjes dolle vollemaannacht , voor de jongste fans van meesterverteller Paul van Loon.
Midden in de nacht wordt Dolfje Weerwolfje wakker. Wrow, het is volle maan!
Hij gaat naar buiten. Wie wil er met hem spelen?
Pas op, Dolfje! De nacht is donker en geheimzinnig. En wie fluistert daar ‘Liwewovahela’ in het duister?
Dolfjes dolle vollemaannacht is een prentenboek over Dolfje Weerwolfje om voor te lezen vanaf vier jaar.
Specificaties
Specificaties
Leeftijdsindicatie: | 3 - 7 jaar |
ISBN: | 9789025888596 |
NUR: | 272 |
Type: | Gebonden |
Auteur(s): | Paul van Loon |
Illustrator: | Hugo van Look |
Prijs: | 16,99 |
Aantal pagina's: | 32 |
Uitgever: | Leopold |
Verschijningsdatum: | 19-02-2025 |

Andere boeken uit de serie 'Dolfje Weerwolfje'










Over de auteur
Paul van Loon
Paul van Loon schrijft boeken voor kinderen van 7 tot 99 jaar. Dat doet hij al meer dan 35 jaar. Miljoenen kinderen in binnen- en buitenland kennen zijn boeken over Dolfje Weerwolfje, Foeksia de miniheks en over de Griezelbus. Zelf houdt hij het meest van griezelverhalen, gekke verhalen en grumorverhalen (dat is een combinatie van de eerste twee). De ideeën daarvoor haalt hij uit de Andere Werkelijkheid, die hij betreedt wanneer hij ’s
Gerelateerde downloads
Zweedse puzzel De code
Leesfragment Sleutel 17 – Marc Raabe
Lange leve de koningin – spelregels schaken
Meer van deze auteur












































































Nieuwsbrief
Dit is de verplichte nieuwsbrief tekst
Bedankt voor het inschrijven tekst